MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12023239
nr 1202 3239
Byrå
valnöt, 1800-tal. Längd: 94, djup: 50 cm, höjd: 89 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:09:01
450 kr
500 kr